Wydłuż młodość swojej skóry – wybierz usługi medycyny estetycznej

Chcesz cieszyć się młodo wyglądającą skórą na wiele lat? Odpowiednia pielęgnacja, zbilansowana dieta, ochrona przed słońcem, unikanie używek oraz ruch to absolutna podstawa. Dodatkowym wsparciem mogą być usługi medycyny estetycznej. Dlaczego warto z nich skorzystać? Jakie efekty może dać wizyta w gabinecie medycyny estetycznej?

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się obecnie dużym powodzeniem. Obecnie można skorzystać w nich z pełnej palety różnych procedur, która wykazują działanie anti-aging, czyli przeciwstarzeniowe, a także redukują widoczne oznaki starzenia – zmarszczki, obniżoną jędrność skóry, utracony owal twarzy.

Medycyna estetyczna w trosce o młodą skórę

W gabinetach medycyny estetycznej można otrzymać kompleksową pomoc związaną z atrakcyjnym, młodzieńczym wyglądem cery – niezależnie od wieku klienta. Są one dedykowane zarówno dla osób w młodych, które chcą działać profilaktycznie, jak i dla dojrzałych, w przypadku których nacisk kładzie się na redukcję widocznych oznak starzenia.

Specjaliści pracujący w gabinetach medycyny estetycznej mogą zaproponować swoim klientom dostęp do wielu procedur i dopasować je indywidualnie do konkretnych potrzeb, aby skóra wyglądała atrakcyjnie – była nawilżona, odżywiona, gładka, jędrna, jednolita.

W przypadku medycyny estetycznej można uzyskać znacznie lepsze rezultaty niż w przypadku zabiegów kosmetycznych. Wynika to z faktu, że procedury te dogłębnie oddziałują na skórę, a przez to mogą zaoferować znacznie większą skuteczność niż kosmetyki, które działają tylko na jej nawierzchni i nie docierają do jej głębszych warstw.

Jednocześnie zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne – nie wymagają specjalnego przygotowania oraz długiej rekonwalescencji. To powoduje, że obecnie są one tak chętnie wybierane zamiast zabiegów chirurgii plastycznej.

Jakie zabiegi przeciwstarzeniowe warto wybrać?

W gabinetach na klientów czekają różne usługi medycyny estetycznej, wśród których znaczna część dedykowana jest dla osób chcących wydłużyć młodość swojej skóry. Wśród najpopularniejszych procedur znajdują się:

Zastrzyki z kwasem hialuronowym – zabieg ten polega na wstrzykiwaniu w skórę kwasu hialuronowego, który działa jak naturalny wypełniacz, dlatego powoduje zredukowanie zmarszczek, poprawia jędrność skóry i nadaje jej młodzieńczy wygląd.

Botoks – zabieg polegający na zastrzykach z botoksem, czyli z toksyną botulinową. Jest on przeznaczony dla osób ze zmarszczkami mimicznymi. Pozwala na zredukowanie ich widoczności poprzez zatrzymanie przewodnictwa nerwowomięśniowego.

Wampirzy lifting – jeden z nowszych zabiegów medycyny estetycznej, podczas którego stosowane jest osocze bogatopłytkowe produkowane z krwi własnej pacjenta. Ma długotrwałe działanie rewitalizujące i dba o atrakcyjny wygląd skóry na długi czas.

Mezoterapia – kompleks zabiegów polegających na wstrzykiwaniu w skórę substancji aktywnych. Stosuje się różnego rodzaju koktajle substancji aktywnych dobierane indywidualnie do skóry.

Wolumetria – zabieg prowadzony z użyciem kwasu hialuronowego, którego celem jest wymodelowanie kształtu twarzy. Pozwala on również w zredukowaniu opadającego owalu twarzy.

Zabiegi z użyciem fal radiowych – działają długoterminowo, powodują kurczenie i rozkurczanie się włókien kolagenowych, co przekłada się na ich większą sprężystość oraz przedłuża młodość skóry.

Wybierz dla siebie najlepszy gabinet medycyny estetycznej

W gabinetach medycyny estetycznej można skorzystać z pełnej palety zabiegów skoncentrowanych na wydłużeniu młodości. Redukują zmarszczki, powodują, że skóra jest bardziej jędrna i gładka, chronią ją przed przedwczesnym starzeniem.

Warto zdecydować się na wizytę w dobrym gabinecie medycyny estetycznej, w którym będzie można otrzymać profesjonalną, kompleksową pomoc w poprawie wyglądu swojej skóry oraz w jej długoterminowej pielęgnacji na bazie skutecznych, nowoczesnych metod. Specjalista w tej dziedzinie będzie mógł wtedy dobrać takie procedury, które mogą przynieść najlepsze rezultaty – będą one wtedy doskonałym uzupełnieniem domowej pielęgnacji.

Comments

  1. Ja się mocno nad tym zastanawiam. Pani doktor u której wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, podała mi za przykład 2 siostry bliźniaczki. Jedna z nich profilaktycznie zaczęła stosować botoks i zdecydowanie tym opóźnila starzenie.

  2. Tylko wypełnienie tłuszczem, którego jeszcze nie robiłam a próbowałam już wielu technik niestety to uroda naszej szerokości geograficznej.

  3. Mnie też to dolega. Oczy wyglądają na zmęczone i smutne. Byłam i pytałam. W gabinecie polecili mi wypełnienie kwasem hialuronowym ale zastanawiam się czy się wybrać czy nie. Jeśli ktos był to chętnie poczytam o efektach oraz o tym czy jest zadowolony z rezultatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =